Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: History
ka: ისტორია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Languages
ka: ენები

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
