Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: History
kk: Тарих

en: n/a
kk: жоқ

en: Configure
kk: Баптау

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: configure
kk: баптау

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Languages
kk: Тілдер

en: Translate
kk: Аудару
