Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Create !type
lt: Sukurti !type

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: History
lt: Istorija

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: n/a
lt: n/d

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Contains
lt: Turi

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Languages
lt: Kalbos

en: Limit
lt: Limitas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Translations
lt: Vertimai

en: Join
lt: Prisijungti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Leave this group
lt: Palikti šią grupę

en: Your membership request awaits approval.
lt: Jūsų narystės prašymas laukia patvirtinimo.

en: Request membership
lt: Prašyti narystės

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Package
lt: Pakuotė

en: Context
lt: Kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: Any
lt: Bet kuris

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Translate
lt: Versti

en: No projects found.
lt: Projektų nėra.

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Manager: !name
lt: Valdytojas: !name

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: Add a new !type in this group.
lt: Pridėti naują !type į šia grupę.

en: Your Localization Server API key
lt: Jūsų API raktas Lokalizacijos serveryje

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus grupėje.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> ar <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus šioje grupėje.

en: - All -
lt: - Visos -

en: (empty)
lt: (tuščia)
