Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana
