Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: List
mk: Листа

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: - All -
mk: - Сите -
