Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (27 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: History
ml: ചരിത്രം

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: configure
ml: ക്രമീകരണം

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
