Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (43 entries)

en: Home
nn: Heim

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: History
nn: Historikk

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Configure
nn: Konfigurer

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Filter
nn: Filtrer

en: Contains
nn: Inneheld

en: configure
nn: konfigurer

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Languages
nn: Språk

en: Join
nn: Meld inn

en: Apply
nn: Bruk

en: Leave this group
nn: Forlat gruppa

en: Translated
nn: Omsett

en: Package
nn: Pakke

en: Translate
nn: Omset

en: Manager: !name
nn: Grunnleggjar: !name

en: - All -
nn: - Alle -

en: (empty)
nn: (tom)
