Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (59 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Enabled
oc: Activat

en: Project
oc: Projèctes

en: Download
oc: Telecargament

en: Go
oc: Anatz

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: History
oc: Istoric

en: n/a
oc: n/d

en: Configure
oc: Configurar

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Filter
oc: Filtrar

en: Source string
oc: Cadena font

en: Contains
oc: Conten

en: configure
oc: configurar

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: @time ago
oc: i a @time

en: Languages
oc: Lengas

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Translations
oc: Traduccions

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Apply
oc: Aplicar

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Translated
oc: Traduch

en: Strings
oc: Cadenas de caractèrs

en: Translation
oc: Traduccion

en: Context
oc: Contèxte

en: No context
oc: Pas de contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Any
oc: Qual que siá

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: Translate
oc: Traduire

en: Translate to @language
oc: Traduire en @language

en: Your Localization Server API key
oc: Vòstra clau d'API del servidor de traduccion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: (empty)
oc: (void)

en: Warnings
oc: Avertiments
