Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
