Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: History
se: Historjá

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat

en: Translate
se: Jorgal

en: Clear all filters
se: Hilggo buot sirremiid
