Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Create !type
si: !type තනන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: History
si: ඉතිහාසය

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
