Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: n/a
sr: нема

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Languages
sr: Језици

en: Translation
sr: Превод
