Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: History
th: ประวัติ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Limit
th: จำกัด

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Package
th: แพคเกจ

en: Context
th: บริบท

en: (empty)
th: (ว่าง)
