Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى
