Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (60 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Create !type
af: Skep !type

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Project
af: Projek

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: Releases
af: Uitgawes

en: Overview
af: Oorsig

en: File date
af: Lêerdatum

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: History
af: Geskiedenis

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Configure
af: Verstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: configure
af: verstel

en: Languages
af: Tale

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: Request membership
af: Versoek lidmaatskap

en: Translated
af: Vertaal

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translate
af: Vertaal

en: Explore languages
af: Verken tale

en: No strings to translate.
af: Geen stringe om te vertaal nie.

en: There are currently no posts set for display here. Mark posts to display here with the %tagname tag, using the taxonomy module.
af: Daar is tans geen posstukke wat gestel is om hier te vertoon nie. Merk posstukke om hier te wys met die %tagname etiket, deur van die taxonomy-module gebruik te maak.

en: Top contributors
af: Top bydraers

en: Nobody contributed to this translation yet.
af: Niemand het nog tot die vertaling bygedra nie.

en: !percent untranslated
af: !percent onertaald

en: 1 contributor | @count contributors
af[0]: 1 bydraer
af[1]: @count bydraers

en: 1 string to translate | @count strings to translate
af[0]: 1 string om te vertaal.
af[1]: @count stringe om te vertaal.

en: 1 translation recorded | @count translations recorded
af[0]: 1 vertaling vasgelê
af[1]: @count vertalings vasgelê

en: 1 suggestion awaiting approval | @count suggestions awaiting approval
af[0]: 1 voorstel wag vir goedkeuring
af[1]: @count voorstelle wag vir goedkeuring

en: No strings found with this filter. Try adjusting the filter options.
af: Geen stringe gevind vir die filter nie. Probeer om die filteropsies te verstel.

en: Translate to @language
af: Vertaal na @language

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore languages</a>.
af: Alternatiewelik kan u ander <a href="@explore">tale verken</a>.

en: 1 translation updated | @count translations updated
af[0]: 1 vertaling opgedateer
af[1]: @count vertalings opgedateer

en: 1 translation unchanged | @count translations unchanged
af[0]: 1 vertaling onveranderd
af[1]: @count vertalings onveranderd

en: submit suggestions
af: handing voorstelle in

en: Contributors
af: Bydraers

en: - All -
af: - Alle -

en: No data available yet.
af: Nog geen data beskikbaar nie.
