Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Home
am: ቤት

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: History
am: ታሪክ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Configure
am: ውቀር

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source string
am: ምንጩ ሕብረቁምፊ

en: configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Translated
am: የተተረጎመ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ

en: Translate
am: ተርጉም
