Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Clean up
be: Выдаліць

en: History
be: Гісторыя

en: n/a
be: [няма]

en: Configure
be: Правіць

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Contains
be: Утрымлівае

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: @time ago
be: @time таму

en: Languages
be: Мовы

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Translations
be: Пераклады

en: Apply
be: Ужыць

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад

en: Context
be: Кантэкст

en: Any
be: Любы

en: Translate
be: Перакласці

en: (empty)
be: (пуста)

en: Warnings
be: Заўвагі
