Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: History
bg: История

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Filter
bg: Филтър

en: Source string
bg: Стринг източник

en: configure
bg: конфигурирай

en: Save changes
bg: Запази промените

en: @time ago
bg: преди @time

en: Languages
bg: Езици

en: Apply
bg: Търси

en: Translated
bg: преведен

en: Package
bg: Пакет

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Translate
bg: Преведи
