Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Source string
bo: ཁུངས་ཡིག་ཕྲེང་།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Strings
bo: ཡིག་ཕྲེང་།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: No context
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་མི་འདུག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Any
bo: གང་རུང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Your Localization Server API key
bo: རང་སའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་མཁོ་འདོན་བྱས་པའི་APIགསང་ལྡེ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: (empty)
bo: ༼སྟོང་བ༽

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
