Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
