Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག
