Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Create !type
el: Δημιουργία !type

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: History
el: Ιστορικό

en: n/a
el: δ/υ

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Source string
el: Συμβολοσειρά προέλευσης

en: Contains
el: Περιέχει

en: configure
el: ρύθμιση

en: Desc
el: Φθί

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Limit
el: Όριο

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Package
el: Πακέτο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Translation template extractor
el: Εργαλείο εξαγωγής προτύπων μετάφρασης

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Your Localization Server API key
el: Το API κλειδί σας από τον διακομιστή μεταφράσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: (empty)
el: (κενό)

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
el: Υπήρξε προσπάθεια μετάφρασης κενής συμβολοσειράς. Μην αφήνετε δοκιμαστικό κώδικα για μετάφραση στην πηγαίο σας κώδικα.

en: Asc
el: Αύξ
