Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: History
eo: Historio

en: Configure
eo: Agordu

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Filter
eo: Filtrilo

en: configure
eo: agordu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Translated
eo: Tradukita

en: Translate
eo: Traduku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
