Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Create !type
et: Loo !type

en: Enabled
et: Lubatud

en: Project
et: Projekt

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: Overview
et: Ülevaade

en: File date
et: Faili kuupäev

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Clean up
et: Puhasta

en: History
et: Ajalugu

en: n/a
et: puudub

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Contains
et: Sisaldab

en: configure
et: seadista

en: Desc
et: Kahanev

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Languages
et: Keeled

en: Limit
et: Limiit

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Add project
et: Lisa projekt

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Translations
et: Tõlked

en: Join
et: Liitu

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Apply
et: Rakenda

en: Leave this group
et: Lahku sellest grupist

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Package
et: Pakk

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Translation template extractor
et: Tõlkemalli generaator

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Translate
et: Tõlge

en: Your Localization Server API key
et: Sinu lokaliseerimisserveri API võti

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: (empty)
et: (tühi)

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Your groups
et: Sinu grupid

en: Asc
et: Kasvav
