Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (68 entries)

en: Home
eu: Azala

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Create !type
eu: Sortu !type

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Project
eu: Proiektua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go
eu: Joan

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: History
eu: Historia

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Source string
eu: Jatorrizko katea

en: Contains
eu: Edukia

en: configure
eu: konfiguratu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: @time ago
eu: duela @time

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Limit
eu: Muga

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Join
eu: Lotu

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Apply
eu: Ezarri

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Any
eu: Edozein

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: Translate
eu: Itzuli

en: Explore languages
eu: Arakatu hizkuntzak

en: Explore projects
eu: Arakatu proiektuak

en: No projects found.
eu: Ez da proiekturik aurkitu.

en: No language selected.
eu: Ez da hizkuntzik hautatu

en: administer localization groups
eu: Administratu lokalizazio taldeak

en: Manager: !name
eu: Kudeatzailea: !name

en: Add a new !type in this group.
eu: Gehitu !type berria talde honetan.

en: Your Localization Server API key
eu: Lokalizazio zerbitzariko zure API gakoa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: (empty)
eu: (hutsik)

en: Asc
eu: Goraka
