Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (29 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: History
fil: Kasaysayan

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Configure
fil: Ayusin

en: Files
fil: Mga talaksan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: configure
fil: ayusin

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Languages
fil: Mga wika

en: Strings
fil: Mga linya

en: Translate
fil: Isaling-wika

en: (empty)
fil: (walang laman)
