Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: History
ga: Stair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
