Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Create !type
gl: Crear !type

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: History
gl: Historial

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: n/a
gl: n/d

en: Configure
gl: Configurar

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Filter
gl: Filtro

en: Source string
gl: Cadea fonte

en: Contains
gl: Contén

en: configure
gl: configurar

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Downloads
gl: Descargas

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: @time ago
gl: fai @time

en: Languages
gl: Idiomas

en: Limit
gl: Límite

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Do it!
gl: Faino!

en: Date created
gl: Data de creación

en: Translations
gl: Traduccións

en: Join
gl: Unirse

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Apply
gl: Aplicar

en: Leave this group
gl: Abandonar este grupo

en: Request membership
gl: Solicitar ser membro

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Translated
gl: Traducido

en: Strings
gl: Textos

en: Translation
gl: Traducción

en: Package
gl: Paquete

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Any
gl: Calquera

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Translate
gl: Traducir

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Manager: !name
gl: Xestor: !name

en: Delete request
gl: Borrar solicitude

en: Version information
gl: Información da versión

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: (empty)
gl: (baleiro)
