Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Translate
gu: ભાષાંતર
