Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (85 entries)

en: Home
hr: Početna

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Project
hr: Projekt

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: Releases
hr: Izdanja

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: History
hr: Povijest

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Filter
hr: Pročisti

en: Source string
hr: Izvorni niz

en: Contains
hr: Sadrži

en: configure
hr: prilagodi

en: Desc
hr: Silazno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: @time ago
hr: prije @time

en: Languages
hr: Jezici

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translated
hr: Prevedeno

en: Translation
hr: Prijevod

en: Context
hr: Kontekst

en: Any
hr: Bilo koji

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Untranslated
hr: Neprevedeno

en: Localization server
hr: Lokalizacijski server

en: Translate
hr: Prevedi

en: Export @language translations
hr: Izvezi @language prijevode

en: Release
hr: Izdanje

en: Invalid release chosen.
hr: Odabrano neispravno izdanje.

en: There are no strings in the %release release of %project to export.
hr: U %release izdanju projekta %project ne postoje nizovi za izvoz.

en: There are no strings in any releases of %project to export.
hr: U svim izdanjima projekta %project ne postoje nizovi za izvoz.

en: The translation was successfully imported.
hr: Prijevod je uspješno uvezen.

en: No languages to list.
hr: Nema jezika za prikaz.

en: No strings to translate.
hr: Nema nizova za prijevod.

en: No projects found.
hr: Nema pronađenih projekata.

en: No language selected.
hr: Nije odabran jezik.

en: @language overview
hr: @language pregled

en: Top contributors
hr: Naj doprinositelji

en: No project selected.
hr: Nije odabran projekt.

en: Project home
hr: Stranica projekta

en: !percent translated
hr: !percent prevedeno

en: !percent untranslated
hr: !percent neprevedeno

en: 1 contributor | @count contributors
hr[0]: 1 doprinos
hr[1]: @count doprinosa
hr[2]: @count doprinosa

en: 1 string to translate | @count strings to translate
hr[0]: 1 niz za prijevod
hr[1]: @count niza za prijevod
hr[2]: @count nizova za prijevod

en: 1 translation recorded | @count translations recorded
hr[0]: 1 prijevod zabilježen
hr[1]: @count prijevoda zabilježena
hr[2]: @count prijevoda zabilježena

en: 1 suggestion awaiting approval | @count suggestions awaiting approval
hr[0]: 1 prijedlog čeka odobrenje
hr[1]: @count prijedloga čekaju odobrenje
hr[2]: @count prijedlog čeka odobrenje

en: Translate to @language
hr: Prevedi na @language

en: Has suggestion
hr: Ima prijedlog

en: Your Localization Server API key
hr: Vaš API ključ za lokalizacijski server

en: (empty)
hr: (prazno)

en: No link available
hr: Nema linka

en: Projects and releases
hr: Projekti i izdanja

en: Manage projects and releases handled by the server.
hr: Upravlja projektima i izdanjima na poslužitelju.

en: Archive/Tar.php available
hr: Archive/Tar.php dostupan

en: Not compatible with Localization Server
hr: Nije kompatibilno sa Lokalizacijskim Serverom

en: Test support for a specific API version.
hr: Testiraj podršku za specifičnu verziju API-ja.

en: parsed
hr: analizirano

en: Asc
hr: Uzlazno
