Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Create !type
hy: Ավելացնել !type

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Translate
hy: Թարգմանել
