Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Home
km: ដើម

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Filter
km: តម្រង

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Languages
km: ភាសា

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Context
km: បរិបទ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: (empty)
km: (ទទេ)
