Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (67 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Releases
ku: وەشانەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File date
ku: بەرواری پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: History
ku: مێژوو

en: n/a
ku: نییە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: configure
ku: سازبکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Any
ku: هەر کام

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Explore projects
ku: هەناردنی پرۆژە

en: Top contributors
ku: بەشداربووە چالاکەکان

en: Translations overview
ku: پێشبینی وەرگێڕان

en: !percent translated
ku: !percent وەرگێڕڕاوە

en: !percent untranslated
ku: !percent وەرنەگێڕڕاوە

en: Has suggestion
ku: پێشنیارکراوی هەیە

en: Pick a language
ku: زمانێک هەڵبژێرە

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)

en: parsed
ku: شیکرایەوە

en: Last parsed
ku: دوا شیکردنەوە

en: No data available yet.
ku: هێشتا هیچ زانیارییەک نییە.

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Yourself (%name)
ku: خۆت (%name)

en: Project data saved.
ku: زانیاریی پڕۆژە پاشەکەوت کران.

en: the file system
ku: سیستەمی پەڕگە

en: file uploads
ku: بارکردنەکانی پەڕگە

en: Project statistics
ku: ئامارەکانی پڕۆژە

en: Source text
ku: سەرچاوەی دەق

en: Go there
ku: بڕۆ ئەوێ

en: Quick navigation
ku: ڕێپیشاندانی خێرا

en: Pick a project
ku: پڕۆژەیەک هەڵبژێرە

en: Show downloads
ku: داگرتنەکان پیشان بدە

en: Download translations
ku: وەرگێڕانەکان داگرە
