Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Languages
lo: ພາສາ
