Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Project
lv: Projekts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: History
lv: Vēsture

en: n/a
lv: n/p

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Contains
lv: Satur

en: configure
lv: konfigurēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Languages
lv: Valodas

en: Limit
lv: Limits

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Join
lv: Pievienoties

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Leave this group
lv: Pamest grupu

en: Your membership request awaits approval.
lv: Tavs piederības pieprasījums gaida apstriprinājumu.

en: Request membership
lv: Pieprasīt piederību

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Package
lv: Paka

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Any
lv: Jebkurš

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Translate
lv: Tulkot

en: The translation was successfully imported.
lv: Tulkojums ielādēts veiksmīgi.

en: Manager: !name
lv: Vadītājs: !name

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: Add a new !type in this group.
lv: Pievienot jaunu !type šajā grupā.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: (empty)
lv: (tukšs)

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
