Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: History
mn: Түүх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: configure
mn: тохируулах

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Translate
mn: Орчуулах
