Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Create !type
mr: !type बनवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File date
mr: फाईल चा दिनांक

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: History
mr: इतिहास

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Filter
mr: गाळणी

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Languages
mr: भाषा
