Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Go
my: သွားမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
