Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Translate
ne: अनुवाद
