Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: History
os: Истори
