Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
