Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: History
ps: تاريخ

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: Any
ps: هر

en: - All -
ps: - ټول -
