Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: History
sl: Zgodovina

en: n/a
sl: n/d

en: Configure
sl: Nastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: configure
sl: nastavi

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Languages
sl: Jeziki

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Context
sl: Kontekst

en: Any
sl: Katerokoli

en: Translate
sl: Prevodi
