Localization server (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: History
sq: Kronollogjia

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: configure
sq: konfigurimi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Context
sq: Konteksti

en: Translate
sq: Përkthe

en: (empty)
sq: (bosh)
