Localization update (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: warning
gu: ચેતવણી
