Localization update (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Update
jv: Dianyari

en: Available updates
jv: Update sing disediakna

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Languages
jv: Basa-basa

en: warning
jv: peringatan

en: No update data available
jv: Ora nyediakna update data

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
jv: Ora isa ngimpor terjemahan, sebab file %filename ora kewaca.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: dikarepake "msgstr" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: dikarepake "msgstr_plural" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah tulisane nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgid" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgstr[]" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepake "msgstr" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
jv: File terjemahan %filename ana sing salah: ana teks sing ora dikarepake nang baris %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
jv: File terjemahan %filename wis rampung nang baris %line sing ora dikarepaké.

en: Error opening socket @socket
jv: Kesalahan mbukak sokét @socket
