Localization update (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: (@language)
pa: @ਭਾਸ਼ਾ
