Localization update (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Languages
sk: Jazyky

en: warning
sk: upozornenie

en: ok
sk: OK

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: No update data available
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sk: Import prekladu zlyhal, pretože súbor %filename nie je možné načítať.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: na riadku %line sa očakáva "msgstr", ale chýba.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: na riadku %line sa očakáva "msgid_plural", ale chýba.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje syntaktickú chybu na riadku %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: na riadku %line sa neočakáva "msgid".

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: na riadku %line sa neočakáva "msgstr[]".

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: na riadku %line sa neočakáva "msgstr".

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: neočakávaný reťazec na riadku %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename neočakávane skončil na riadku %line.

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: locale
sk: lokalizácia

en: Update translations
sk: Aktualizovať preklady

en: The string has been saved.
sk: Reťazec bol uložený.

en: The language selected for import is not supported.
sk: Jazyk zvolený pre import nie je podporovaný.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sk: Súbor s prekladom %filename zrejme nemá alebo má chybnú hlavičku.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sk: Preklad bol úspešne importovaný. Bolo vytvorených %number nových reťazcov, %update reťazcov bolo aktualizovaných a %delete reťazcov bolo vymazaných.

en: Error importing interface translations
sk: Chyba pri importovaní prekladu rozhrania

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sk: Bol naimportovaný %file do %locale: pridaných %number nových reťazcov, aktualizovaných %update a odstránených %delete.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
sk[0]: Jeden preklad bol vynechaný, pretože obsahoval nepovolený HTML kód.
sk[1]: @count preklady boli vynechané, pretože obsahovali nepovolený HTML kód.
sk[2]: @count prekladov bolo vynechaných, pretože obsahovali nepovolený HTML kód.

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
sk: Súbor s prekladom %filename obsahuje chybu: Neočakával sa "msgctxt"  na riadku %line.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
sk: @count nepovolených HTML reťazcov v %file

en: Error opening socket @socket
sk: Chyba pri otváraní spojenia @socket

en: Translation saved locally.
sk: Preklad bol uložený lokálne.
