Localization update (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Up to date
ne: अद्यावधिक

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: warning
ne: चेतावनी
