Localization update (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Up to date
hr: Ažurno

en: Languages
hr: Jezici

en: warning
hr: upozorenje

en: Check for updates
hr: Provjeri za nadogradnje

en: No update data available
hr: Nema podataka o nadogadnjama

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
hr: Uvoz prijevoda nije uspio, datoteka %filename ne može biti pročitana.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename sadrži pogrešku: očekivani niz "msgstr"  nije pronađen u liniji %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename sadrži pogrešku: očekivani niz  "msgid_plural" nije pronađen u liniji %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename sadrži pogrešku sintakse u liniji %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename sadrži pogrešku: "msgid" niz nije očekivan u liniji %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: "msgstr[]" nije očekivan u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: "msgstr" nije očekivan u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename sadrži pogrešku: neočekivani niz u liniji %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
hr: Datoteka sa prijevodom %filename je neočekivanog završetka u liniji %line.

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: locale
hr: lokalni

en: The string has been saved.
hr: Niz karaktera je sačuvan.

en: The language selected for import is not supported.
hr: Izabrani jezik za uvoz nije podržan.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
hr: Čini se da datoteci %filename nedostaje ili ima neispravno zaglavlje.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
hr: Prijevod je uspješno uvezen. Rezultat je %number novo stvorenih prevedenih nizova, %update nizova je osvježeno i %delete nizova je obrisano.

en: Error importing interface translations
hr: Pogreška prilikom uvoza prijevoda

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
hr: Datoteka %file je uvežena u %locale: %number novih nizova karaktera je dodano, %update ažurirano i %delete uklonjeno.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
hr[0]: Jedan niz karaktera prijevoda je preskočen jer je imao zabranjen HTML.
hr[1]: @count niza karaktera prijevoda su preskočena jer su imali zabranjen HTML.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
hr: @count nedozvoljenih HTML nizova u %file

en: Error opening socket @socket
hr: Greška prilikom otvaranja socketa @socket
